Vyhledávání podle rozměru
Motocyklová pneumatika Mefo-Sport

Motocyklová pneumatika Mefo-Sport

Od 13 let jezdí na motocyklu a o rok později se zúčastnil svého prvního motokrosového závodu. Dnes už jezdí na závody jen zřídka, ale vášeň pro tento sport mu zůstala: Řeč je o Joachimu Lieblovi, řediteli společnosti MEFO Sport GmbH.

Právě proto v MEFO Sport přesně vědí, že od konkurence se odliší zejména v detailech. MEFO Sport jim věnuje velkou pozornost.

Společnost MEFO Sport se neustále pídí po tom, jaké jsou konkrétní potřeby a přání jejích klientů, a dělá vše pro to, aby je naplnila. To je skutečná motivace MEFO Sport!

Prostřednictvím klientů se MEFO Sport každodenně navrací ke svým kořenům: k vášni pro motocykly. A to je opravdu příjemný pocit.

V tomto sportu je každá dobrá rada nad zlato, a tak MEFO Sport neprovozuje jen obchod pro cílové uživatele. MEFO Sport věří, že stávající maloobchodní síť je zcela nezbytná, a to pro klienty z řad jednotlivců, výrobce i velkoobchodníky.

MEFO Sport má se svými dodavateli jedno společné: garantuje u svých výrobků ty nejvyšší standardy kvality. A protože se společnost MEFO Sport i její výrobci postupem let neustále zlepšují, stála tato vize na počátku partnerství založeného na kontinuitě a důvěře. Společnost MEFO Sport si vybudovala dlouhodobé obchodní vztahy se společnostmi jako Kenda, Heidenau, Shinko, Acerbis či No Toil. Do „rodiny výrobců“ se přidali i noví hráči na trhu, například Ariete, Dirtboy či Mechanix.

Společnost MEFO Sport těží jako dovozce a velkoobchodník ze svého mnohaletého technického know-how i expertízy, aby mohla svým klientům zaručit ten nejlepší poměr kvality a ceny. MEFO Sport tyto principy uplatňuje v každém segmentu, v němž působí.

MEFO Sport úzce spolupracuje se svými klienty i s výrobci. Názorným příkladem této spolupráce je výrobek „Mefo Offroad Mousse“ (offroadová pěnová výplň), který vyvinula a vyrábí společnost Mefo Offroad v reakci na konkrétní potřeby svých klientů. Společnosti Mefo Offroad a MEFO Sport GmbH úzce spolupracují, aby co nejlépe optimalizovaly prodej svých výrobků po celém světě.

A právě tím se MEFO Sport odlišuje od konkurence, věrná své hlavní zásadě: „Vždy sešlápnout pedál nadoraz, protože kdo brzdí, ztrácí na rychlosti.“

Nejprodávanější profily

Enduro

Cross / Triál

LiveChat
Messenger