Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Alliance auto

Pneu Alliance

ATG K.K. je dceřiná společnost zcela vlastněná společností The Yokohama Rubber Co. Ltd., Japonsko. ATG K.K má sídlo v Japonsku a dceřiné společnosti na strategicky významných místech po celém světě. ATG K.K a její dceřiné společnosti jsou souhrnně nazývány jménem Alliance Tire Group (ATG).

ATG je jedním ze světových lídrů v oblasti terénních pneumatik. Vlastní tři renomované značky: Alliance, Galaxy a Primex. Tyto značky jsou v segmentu terénních pneumatik (OHT = Off Highway Tire) dobře známé po celém světě a postupně je pod svá křídla přijala skupina ATG.

Mají výbornou reputaci díky tomu, že dokážou dodávat klientům na trhu náhradní díly k původním dílům z výroby i pneumatiky ke speciálním účelům. Od polí a dolů přes továrny a lesy nabízí ATG nejrůznější řešení pro širokou škálu potřeb.

Skupina ATG působí ve více než 120 zemích na 6 kontinentech a její celosvětový obrat činil v roce 2018 přes 630 milionů dolarů.

ATG vlastní 3 výrobní závody, jeden v Chadeře v Izraeli („ATI“) a dva v Indii („ATC“): jeden v Tirunelveli ve státě Tamilnádu a druhý v Daheji ve státě Gudžarát. Výroba musí splňovat přísné kvalitativní normy, které se vztahují na všechny produkty ATG.

ATG zároveň provozuje centra pro výzkum a vývoj na mezinárodní úrovni v Izraeli, Severní Americe a v Indii. Díky strategickému umístění těchto center dokáže skupina ATG pochopit potřeby zemědělců, podnikatelů i dalších uživatelů jejích výrobků v každém regionu světa a může tak plnit svůj cíl neustále dodávat systémy na míru přizpůsobené konkrétním potřebám každého jednotlivce. I z tohoto důvodu se staly značky skupiny ATG oblíbenými dodavateli vybavení po celém světě.

Auta / osobní

Léto
LiveChat
Messenger