Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Antares auto

Pneu Antares

Název „Antares“ je inspirován velkou červenou hvězdou (ze souhvězdí Štíra) v Galaxii, tyto pneumatiky jsou totiž vysoce odolné vůči opotřebení, dokonale se přizpůsobí povrchu a vyznačují se podobnými vlastnostmi, jaké má štír.

Antares je synonymem ostré agresivity i dlouhé životnosti.

Antares vyjadřuje celou filozofii značky, která jde odvážně vpřed a ničeho se nebojí. Díky mnoha letům technologického výzkumu a vývoje dosahují pneumatiky Antares nejvyššího stupně přizpůsobení i vynikajícího výkonu a naprosté spolehlivosti. Antares je novou silou v pneumatikovém průmyslu a představuje v plné vitalitě předzvěst budoucnosti. Antares se může pochlubit: výhodou lokální značky, kvalitní technologií a inovativním designem dezénu.

Antares, to je nový světový model pneumatik s inovativní technologií, vyvinutý v efektivním centru pro výzkum a vývoj, kde působí profesionální tým, který neustále pracuje na zvyšování svých inovativních technologických kapacit a zlepšování výrobků, aby co nejdéle vydržely, byly bezpečné a zasloužily si důvěru majitelů vozů po celém světě. Pneumatiky Antares již zahrnují širokou škálu pneumatik pro vozy střední a vyšší třídy, terénní pneumatiky, pneumatiky pro vysoce výkonné vozy, zimní pneumatiky na sníh a pneumatiky odolné vůči defektu.

Nejprodávanější profily

Auta / osobní

celoroční

Pneumatiky 4x4 / SUV

Pneumatiky Nákladní / dodávkové

LiveChat
Messenger