Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Berlin Tires auto

Pneu Berlin Tires

BERLIN Tires je nová německá značka pneumatik s extravysokým výkonem od společnosti Berlin Tires Europe GmbH.
Společnost působí na mezinárodní úrovni a sídlí v německém hlavním městě Berlíně.
Nabízí bohatou řadu vysoce kvalitních produktů s širokou škálou využití.
Pneumatiky BERLIN Tires jsou určeny pro vozy vyšší třídy. Jsou vysoce kvalitní a jejich design je 100% německý. Máte tak záruku výrobku bezvadné kvality za férovou cenu.
Pneumatiky byly pojmenovány BERLIN Tires, protože žádné jiné místo neztělesňuje Německo tak dobře jako jeho hlavní město, které je centrem politické moci a zároveň symbolem svobody a estetiky.
Nároční majitelé vozů chtějí, aby se v jejich pneumatikách spojoval prvotřídní výkon na vozovce i estetická dokonalost.

Značka BERLIN Tires dodává na světový trh s pneumatikami vysoce kvalitní výrobky. Díky nejmodernějším výrobním technologiím a nástupu průmyslu 4.0 vyvinuli inženýři značky nové gumové komponenty i profily speciálních pneumatik, a podařilo se jim tak v porovnání s konkurenčními výrobky nejen snížit hlučnost, ale i zlepšit jízdní stabilitu (na suché i mokré vozovce). Jediný produkt, který v sobě spojuje řadu výjimečných vlastností za dostupnou cenu: to je další významný pozitivní rys pneumatik BERLIN!

Lidé se často ptají, proč je značka pneumatik pojmenována podle hlavního města. Tak ještě jednou. Tvůrci pneumatik BERLIN nad tím dlouho přemýšleli a došli k následujícímu závěru: Mezinárodní atmosféra, špičkové technologie, kulturní rozmanitost, kreativita, rychlost i pomalost, estetika, modernost a tradice: to jsou hodnoty, které nejlépe na světě ztělesňuje právě německé hlavní město. Berlín je po celém světě považován za multikulturní město a centrum nejmodernějších technologií. Neustále se tu něco děje, najdeme zde ohromnou rozmanitost i jedinečný životní styl. A právě tento technologický avantgardismus, smysl života i neutuchající kreativita a aktivita města se odrážejí v produktech BERLIN Tires. Proto se název těchto nových prémiových produktů pro sportovní vozy s důrazem na kvalitu a příznivou cenu inspiroval právě hlavním městem Německa.

Technologičtí inženýři BERLIN Tires vyvíjejí pneumatiky s nadšením a chtějí zákazníkům nabídnout „novou generaci výrobků vysoké kvality za dostupnou cenu“. Dnes už nestačí jen jezdit prestižním sportovním vozem: je potřeba, aby měl takový vůz i vhodně uzpůsobené pneumatiky. Jinými slovy, nikdo už by se neměl obejít bez kvalitních pneumatik, které nabízejí maximální komfort a jízdní vlastnosti i nejvyšší možnou míru bezpečnosti. Vyvinout produkt s tak prvotřídními vlastnostmi nebyl snadný úkol, vývojáři z BERLIN Tires se ho však chopili s plným zápalem a výsledek se podařil. Dokázali splnit všechny požadavky, které si pro finální výrobek stanovili. Povedlo se jim dokonce, aby pneumatiky splňovaly cíl vysoké kvality za dostupnou cenu.

Nejprodávanější profily

Auta / osobní

celoroční

Pneumatiky Nákladní / dodávkové

celoroční
LiveChat
Messenger