Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky BKT auto

Pneu BKT

Balkrishna Industries Limited (BKT) se sídlem v indické Bombaji je světovým lídrem ve výrobě terénních pneumatik.

Od svého vzniku v roce 1987 se BKT úspěšně soustřeďuje na specializované sektory, jako pneumatiky pro zemědělské, stavební a průmyslové stroje, zařízení na pozemní práce, přístavní a důlní stroje, pláště na horská kola a pneumatiky pro zahradní stroje. V důsledku toho se stala společnost BKT světovým hráčem na trhu s terénními pneumatikami s 6% podílem na trhu a objemem prodeje v hodnotě 850 milionů amerických dolarů, za posledních pět let pak zaznamenala růst 30 %.
V současné době má společnost BKT čtyři dceřiné společnosti v Evropě a Severní Americe, které své mateřské společnosti vypomáhají s prodejem a marketingem: BKT Europe S.r.l. ve městě Seregno v Itálii, BKT tires USA Inc. v Akronu ve státě Ohio, BKT tires Canada Inc. v Torontu a BKT Tires, Inc. v Brentwoodu ve státě Tennessee. BKT své výrobky prodává prostřednictvím sítě národních distributorů ve 130 zemích po celém světě. Má pět vysoce moderních výrobních závodů ve městech Aurangabad, Bhiwadi, Chopanki, Dombivali a Bhuj, které zaměstnávají přes 7000 osob. Na trhu s pneumatikami je společnost BKT velmi konkurenceschopná a podporuje své klienty v růstu. Závazkem BKT je neustále nabízet nová kvalitní řešení, která budou reagovat na potřeby těch nejnáročnějších uživatelů ve všech oblastech, jimž se věnuje. BKT věří, že klíčem k vývoji výkonných a funkčních pneumatik jsou soustavné investice do technologického rozvoje.

BKT si zároveň uvědomuje svou občanskou i společenskou odpovědnost, a proto si stanovila přísná opatření na ochranu životního prostředí. Samozřejmostí pak je obrovský respekt vůči zaměstnancům, kteří každým dnem usilovně pracují na naplnění cílů společnosti.

BKT chce nadále upevňovat svou vedoucí pozici na světovém trhu s terénními pneumatikami, zejména ve specializovaných odvětvích, jakými jsou pneumatiky pro zemědělské, stavební a průmyslové stroje, zařízení na terénní práce, přístavní a důlní stroje, pláště na horská kola a pneumatiky pro zahradní stroje.

Pneumatiky Nákladní / dodávkové

LiveChat
Messenger