Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Compasal auto

Pneu Compasal

Společnost Compasal Tire Co. spolupracuje s výrobcem pneumatik Haohua se sídlem v Čching-tau v prefektuře Wej-fang v provincii Šan-tung a má na starost vývoj a prodej pneumatik značky COMPASAL po celém světě na základě 100% exkluzivity. Specializuje se zejména na vývoj a dodávky všech typů radiálních pneumatik pro osobní vozy, SUV, lehké či těžké nákladní vozy, autobusy, autokary a další.

Značka Compasal se těší velké popularitě na lokálním trhu i na mezinárodní úrovni a patří mezi čínskou špičku. Značka COMPASAL nabízí široký sortiment pneumatik PCR pro osobní vozy, LTR pro lehké nákladní vozy, pro silniční i terénní využití, do extrémního terénu, pro SUV, dodávkové vozy, těžké nákladní vozy a autobusy. Všechny modely vyvíjí talentovaný tým výzkumníků a vývojářů podle aktuálních požadavků na trhu.

Compasal splňuje kvalitativní normy uznávané po celém světě, např. DOT, CEE, E-MARK, New label, SONCAP, GCC, INMETRO, CCC, Smartway, ISO9001, ISO/TS 16949 atd. Všechny pneumatiky se vyrábějí pomocí prvotřídního vybavení a v rámci přísného systému řízení kvality, aby byla zajištěna jejich maximální stabilita.

Nejprodávanější profily

Auta / osobní

celoroční

Pneumatiky 4x4 / SUV

Pneumatiky Nákladní / dodávkové

Léto
LiveChat
Messenger