Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Headway auto

Pneu Headway

Headway Technology Group je společnost s rozmanitým portfoliem se sídlem v čínském Tung-jingu v provincii Šan-tung. Vyrábí zde různé druhy pneumatik, zejména radiální penumatiky PCR pro osobní vozy, TBR pro těžké nákladní vozy a autobusy, terénní vozy OTR i diagonální pneumatiky pro nákladní vozy a autobusy. Společnost nedávno rozšířila svou nabídku zboží a služeb, vyrábí tedy nyní i ráfky ze slitin a lithiové baterie, nemovitosti a další produkty, stále se však většinově soustřeďuje na výrobu pneumatik pro nákladní vozy a osobní automobily.

Díky spolupráci s hlavními univerzitami v zemi se společnosti daří držet krok s nástupem nových technologií, a tak zlepšuje složení materiálů a udává trendy v celém pneumatikovém odvětví v ČÍně. Společnost úspěšně získala celou řadu certifikátů, např. ISO9001, TS16949, GB/T 24001, GB/T28001, 3C, DOT, CEE, REACH, LABEL, INMETRO, GCC a SONCAP.

Díky přísnému řízení kvality a výroby navázala skupina Headway Group strategické partnerství s velkými konstruktéry nákladních vozů, např. se společností Sinotruck. Aktuálně společnost ročně vyrobí 12 milionů kusů radiálních pneumatik PCR pro osobní vozy a 1,2 milionů kusů pneumatik TBR pro nákladní vozy a autobusy. Do konce roku 2015 dosáhne toto číslo 30 milionů kusů radiálních pneumatik pro osobní vozy a 3 milionů pneumatik pro nákladní vozy a autobusy.

Headway má v plánu diverzifikovat své portfolio a soustředit se do budoucna na strategii růstu na základě obchodního modelu win-win. Skupina nepřestává naslouchat očekáváním klientů na trhu a nadále dodává svým uživatelům vysoce kvalitní výrobky, do budoucna pak chce přinést na světovou scénu přidanou hodnotu a vybudovat si reputaci mezinárodně uznávaného podniku.

Nejprodávanější profily

Auta / osobní

Léto
celoroční

Pneumatiky Nákladní / dodávkové

Léto
LiveChat
Messenger