Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Horizon auto

Pneu Horizon

Společnost Horizon Tire už přes 10 let obchoduje s pneumatikami po celých Spojených státech.

Největší OEM (výrobci originálního vybavení), distributoři i maloobchodníci považují značku Horizon za výborného dodavatele, co se týče služeb, spolehlivosti i kvality výrobků.

Společnost Horizon uzavřela pojištění odpovědnosti za výrobky u pojišťovny se sídlem v USA, a to na všechny výrobky, které jdou do prodeje.

Základním provozním modelem je „přímá expedice v kontejnerech“ na jakékoli místo v USA.

Distribuční centra ve Spojených státech (na jihu Kalifornie, v Texasu, New Jersey a v Georgii) mají skladovou kapacitu 4 hektary a umožňují jak přímý odběr zboží, tak doručování kontejnerů do destinace, kterou si přeje kupující.

Společnost Horizon má pobočky v Číně, v Pekingu a v Čching-tau, aby zde mohla vyrábět zboží a zásobovat se od výrobců, kteří sídlí v „Pacifickém pásu“.

Horizon prodává výrobky vyrobené v závodech, v nichž probíhá přísná kontrola kvality v souladu s následujícími normami: ISO/TS 16949 (řízení kvality), ISO 9001 (řízení kvality), ISO 14001 (řízení z hlediska ochrany životního prostředí), ISO 10012 (management měření), DOT, E-Mark, CCC, E-Sound, INMETRO, GCC, CEE-SW a dříve RAH.

Auta / osobní

Léto
LiveChat
Messenger