Nokian

Nokian WR D4
205/55 R16 91H 3PMSF

Kategorie :
Zimní pro osobní auta
C B A 69 db
4/5 (429 oznámení)
Kusová cena
2 636 
Skladem
  • DOPRAVA ZDARMA 24 - 26 června
  • Bezpečná transakce
  • Více než 100 montážních partnerů
ušetřit
* Týdenní přehled cen
Charakteristiky
Značka
Nokian
Model
WR D4
Rozměr
205/55 R16 91H Změnit
Vlastnosti
3PMSF
Kategorie
Zimní pro osobní auta
Evropské hodnocení
C B A 69 db
Hodnocení zákazníků
429 oznámení
Typ pneumatiky
Auto / osobní
EAN
6419440403892
HSN
T431215
ušetřit
* Týdenní přehled cen
Popis

Pneumatika Nokian WR D4 205/55 R16 91H 3PMSF je referenční pneumatika v kategorii zimních pneumatik. V některých rozměrech obdržela nejlepší hodnocení A přilnavosti na mokré vozovce. U zimní pneumatiky to znamená obrovský úspěch.

Technologie tiché bočnice
Technologie tiché bočnice

Silent Sidewall Technology je systém zaměřený na konkrétní oblast boku pneumatiky, který umožňuje rozbití vibrací a zvuků vydávaných běhounem v kontaktu se zemí. Tato technologie tedy minimalizuje hluk, pro mnohem příjemnější jízdu.

TUHÉ MANÉVROVACÍ BLOKY
TUHÉ MANÉVROVACÍ BLOKY

Bloky z pryže Stiff Handling Blocks mají impozantní vzory, které optimalizují trakci a směrem k rameni se stále více zužují. Tím se zvyšuje přilnavost na zasněžených silnicích a přesnost řízení. Silný aktivátor vzoru je umístěn uprostřed bloků ramene. Umožňuje maximalizovat akci těchto dlaždic během fází zrychlení a zpomalení, tedy když je nezbytné spolehnout se na bezchybnou přilnavost.

SLUSH BLOWER
SLUSH BLOWER

Náklon zadního okraje gumových bloků je navržen pro maximální odvod vody a bahna z drážek.

VYLEŠTĚNÉ DRÁŽKY
VYLEŠTĚNÉ DRÁŽKY

Hladké drážky zlepšují odvodnění vody ve formě sněhu nebo bahna.

BOHATÝ SNĚHOVÝ KOMPRESOR
BOHATÝ SNĚHOVÝ KOMPRESOR

Neregulární zkosení na stěnách bloků ramen se spojuje s povrchem země, což umožňuje zlepšené přilnavosti v zatáčkách i v hlubokém sněhu.

DSI A INDIKÁTORY WSI
DSI A INDIKÁTORY WSI

Jízda v zimních podmínkách vyžaduje vysokou kvalitu pneumatik pro bezpečný průběh. Driving Safety Indicator je indikátor opotřebení umístěný na běhounu. Výsledkem výzkumu společnosti Nokian Tyres, zvyšuje bezpečnost během chladné sezóny. Winter Safety Indicator, nebo WSI, jehož symbolem je vločka, je naopak indikátorem zimní bezpečnosti. Čísla zdobící střední část pneumatiky označují výšku hlavní drážky, která je vyjádřena v milimetrech. Postupné opotřebení pneumatiky postupně odstraňuje čísla. WSI naopak nezmizí, dokud hloubka drážky nedosáhne 4mm, ale když vločka již není vidět, je nutné bezpodmínečně koupit nové zimní pneumatiky pro zajištění bezpečnosti na silnici.

OPTIMALIZOVANÉ BLOKY NOKIAN
OPTIMALIZOVANÉ BLOKY NOKIAN

Úžasné vlastnosti gripu a ovladatelnosti pneumatiky jsou umožněny, protože každý z bloků, stejně jako každá z lamel vzorů, má specifický tvar a dobře definovanou funkci.

VÝKONNÉ SNĚHOVÉ BLOKY
VÝKONNÉ SNĚHOVÉ BLOKY

Na obou stranách středového žebra se bloky gumy vyznačují vysokou hustotou vzorů, každá druhá lamela se střídavě udržuje vlevo a poté vpravo. Skupiny tří dlaždic jsou vybaveny výztuhami na dně drážek. Tyto "Handling Supports" přinášejí zvýšenou ovladatelnost.

TWIN TRAC SILICA
TWIN TRAC SILICA

Nokian Twin Trac Silica je směs pryže složená samozřejmě z přírodního kaučuku, ale také z křemíku a řepkového oleje. Originální rozložení částic zajišťuje pneumatice optimální přilnavost na sněhu a v dešti. Tento inovativní mix také zdokonaluje stabilitu řízení a reakci na opotřebení pneumatiky. Kvalita a objem použitých materiálů udržují vynikající výkonnost pneumatiky v zimním období, i při intenzivních změnách teploty nebo po velmi mnoha kilometrech. Spotřeba vozidla je pak výrazně snížena díky drastickému snížení odporu při otáčení.

PŘESNOST ŘÍZENÍ
PŘESNOST ŘÍZENÍ

Důležitá a pevná středová drážka zdobí střední oblast pneumatiky. Její lamely nepokrývají celou šířku, což vede ke zvýšení přesnosti a posílení kontroly ovladatelnosti.

Často kladené otázky: Montáž

Máte k dispozici dvě možnosti dodání při zadávání vaší objednávky:

Dodání na adresu dle vašeho výběru: můžete přinést své pneumatiky do jednoho z našich partnerských center pro provedení montážních prací.

Dodání na montážní stanici: partner vás po přijetí vaší objednávky kontaktuje a domluví si s vámi schůzku pro provedení montážních prací.

Ceny partnerů jsou uvedeny při zadávání vaší objednávky. Tak můžete vybrat nejvýhodnější a nejpraktičtější možnost.

Naši partneři
Poštovné je zdarma při koupi páru pneumatik a vždy zdarma u motocyklových pneumatik.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Naše způsoby platby
Svou objednávku můžete zaplatit následujícími způsoby platby:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Sepa
429 komentářů zákazníků
4 z 5 hvězdiček
Spotřeba
3.5/5
Vlhká půda
4/5
Suchá zem
4/5
Pohodlí
4/5
Kvalita/Cena
4/5
Stabilita
4/5
Hluk
4/5
Životnost
3.5/5
Ohodnoťte tento produkt

Sdílejte své zkušenosti s ostatními zákazníky.

Napsat zákaznický komentář
Názory uživatelů

Dovolujeme si vás informovat, že vyplněné názory podléhají procesu schválení. Názory jsou řazeny pouze chronologicky.


Recenze od Spinner
3/5

Dobrá pneumatika, ale není vynikající zejména při dešti a sněhu, Hlavní důvod potřeby. Nyní jsem se rozhodl pro jinou značku.

Typ silnice: Hory - řízení: Sportovní - Vozidlo: Suzuki Vitara - Ujeté kilometry: 30000 km
Hodnocení odesláno dne 17.02.24 od uživatele Spinner po nakupní zkušenosti dne 11.11.19 Přeložený názor předložený 17.02.24 od Spinner po nákupní zkušenosti z 11.11.19 - zobrazit originál (italština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? ne
Recenze od ROUGIER
3/5

Bydlím ve výšce 2100 m v horách, je to jediná pneumatika, která nikdy nezklame na jakémkoli druhu sněhu ❄️ před pár lety jsem měl strach, když jsem změnil značku za dražší pneumatiky!

Typ silnice: Hory - řízení: normální - Vozidlo: Skoda fabia - Ujeté kilometry: 20000 km
Hodnocení odesláno dne 03.12.23 od uživatele ROUGIER po nakupní zkušenosti dne 02.11.23 Přeložený názor předložený 03.12.23 od ROUGIER po nákupní zkušenosti z 02.11.23 - zobrazit originál (francouzština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Recenze od Vitālijs Kalandarovs
3/5

Nikdo nemohl obviňovat, protože byly vejcovité.

Typ silnice: Dálnice - řízení: normální - Vozidlo: Vieglais
Hodnocení odesláno dne 22.11.23 od uživatele Vitālijs Kalandarovs po nakupní zkušenosti dne 20.10.23 Přeložený názor předložený 22.11.23 od Vitālijs Kalandarovs po nákupní zkušenosti z 20.10.23 - zobrazit originál (lotyština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? ne
Recenze od daniel b
4/5

Jsem velmi spokojený s pneumatikami na zasněžené a mokré silnici, doporučuji tyto pneumatiky. Skutečně se výrazně zvýšil výkon! škoda.

Typ silnice: Hory - řízení: normální - Vozidlo: C2 - Ujeté kilometry: 20000 km
Hodnocení odesláno dne 10.11.23 od uživatele daniel b po nakupní zkušenosti dne 10.10.23 Přeložený názor předložený 10.11.23 od daniel b po nákupní zkušenosti z 10.10.23 - zobrazit originál (francouzština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Recenze od Thierry B
3/5

Skvělé

Typ silnice: Silnice - řízení: normální - Vozidlo: 208 - Ujeté kilometry: 20000 km
Hodnocení odesláno dne 01.11.23 od uživatele Thierry B po nakupní zkušenosti dne 01.10.23 Přeložený názor předložený 01.11.23 od Thierry B po nákupní zkušenosti z 01.10.23 - zobrazit originál (francouzština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Recenze od Pat21
4/5

Už jsem koupil tyto pneumatiky (povinnost horského zákona) s velkou spokojeností, takže je obnovuji, i když cena výrazně vzrostla !!! Její jediná chyba.

Typ silnice: Silnice - řízení: normální - Vozidlo: Dacia Sandero
Hodnocení odesláno dne 23.10.23 od uživatele Pat21 po nakupní zkušenosti dne 21.09.23 Přeložený názor předložený 23.10.23 od Pat21 po nákupní zkušenosti z 21.09.23 - zobrazit originál (francouzština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Recenze od groszozo
4/5

Výborné pneumatiky na zimu. Vynikající silnice a brzdný účinek na sněhu a mokré silnici. Pohodlí, bezpečnost a velmi velmi dobrý poměr cena / výkon

Typ silnice: Silnice - řízení: normální - Vozidlo: Volvo v40 - Ujeté kilometry: 30000 km
Hodnocení odesláno dne 29.09.23 od uživatele groszozo po nakupní zkušenosti dne 29.08.23 Přeložený názor předložený 29.09.23 od groszozo po nákupní zkušenosti z 29.08.23 - zobrazit originál (francouzština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Recenze od granges
4/5

Každý rok jsem na svém voze namontoval 2 nové, může to být ten nejlepší zimní pneumatika pro městský provoz na trhu. Na sněhové silnici má skvělou svíravost, na vlhkém povrchu není co vytknout, ale rychle se opotřebovává na suché silnici, což je však normální, je skutečně určen pro zasněžené nebo studené silnice.

Typ silnice: Hory - řízení: normální - Vozidlo: Renault Clio 2 - Ujeté kilometry: 30000 km
Hodnocení odesláno dne 27.08.23 od uživatele granges po nakupní zkušenosti dne --- Přeložený názor předložený 27.08.23 od granges po nákupní zkušenosti z --- - zobrazit originál (francouzština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Recenze od Lasse.
4/5

Dobré tiché pneumatiky. 3. sada. Jede asi 20000 km za rok. Drží asi 4 roky. Obvykle v pěkné rovnováze, tentokrát však jeden z nich měl hodně olova, i po několika montážích a vyvážení.

Typ silnice: Silnice - řízení: normální - Vozidlo: W Transporter T4 - Ujeté kilometry: 25000 km
Hodnocení odesláno dne 01.08.23 od uživatele Lasse. po nakupní zkušenosti dne 01.07.23 Přeložený názor předložený 01.08.23 od Lasse. po nákupní zkušenosti z 01.07.23 - zobrazit originál (dánština) zobrazit přeloženou verzi (čeština)
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Recenze od Trafic
4/5

Jízdní vlastnosti nad očekávání na všech površích. Výborná volba

Typ silnice: Všechny terény - řízení: normální - Vozidlo: Jízdími
Hodnocení odesláno dne 03.07.23 od uživatele Trafic po nakupní zkušenosti dne 01.06.23
Koupili byste ještě jednou tyhle pneumatiky ? Ano
Přístup k podpoře

Otevírací doba: Po–Pá 9 hod. – 17 hod.

Chcete informace o našem webu nebo produktech? Náš obchodní tým vám poskytne informace od pondělí do pátku od 09:00 do 17:00.

Ochrana údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás hlavní prioritou.

Přikládáme velký význam důvěrnosti a bezpečnosti všech informací, které s námi sdílíte.
Jako jednu z našich hlavních priorit jsme zavedli přísná opatření k zajištění ochrany vašich údajů.
Proto vás vyzýváme, abyste se seznámili s naší podrobnou politikou ochrany osobních údajů, kde najdete všechny informace týkající se shromažďování, používání a zabezpečení vašich osobních údajů.

Zavazujeme se respektovat vaše soukromí a nakládat s vašimi údaji s nejvyšší péčí.

Pokračovat v prohlížení bez souhlasu >
O souborech cookie a ostatních sledovacích souborech
Pneuleader.cz (AD TYRES) a její partneři (Google, Hotjar, Microsoft) používají identifikátory připojení (soubory cookie) a ostatní sledovací soubory (webstorage, webové úložiště), aby zajistily řádné fungování webu, usnadňovaly Vaše prohlížení, prováděly statistická opatření a uzpůsobovaly své reklamní kampaně. Soubory cookie a ostatní sledovací soubory uložené na Vašem terminálu mohou obsahovat osobní údaje. Rovněž neumisťujeme žádné soubory cookie ani jiné sledovací soubory bez Vašeho svobodného a informovaného souhlasu, vyjma těch, které jsou nezbytné pro fungování webu. Vaši volbu uchováváme po dobu 6 měsíců. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat na stránce souborů cookie a ostatních sledovacích souborů. Můžete se rozhodnout, že budete pokračovat v prohlížení, aniž byste přijali ukládání souborů cookie nebo jiných sledovacích souborů. Toto odmítnutí nebrání přístupu ke službám AD TYRES. Pro bližší informace Vás vyzýváme, abyste si prostudovali stránku souborů cookie a ostatních sledovacích souborů.
Uzpůsobit soubory cookie
LiveChat
Vyskytla se chyba. Pokuste se akci opakovat nebo nás zkontaktujte, pokud chyba přetrvává.