Falken Wildpeak A/T01 byla speciálně navržena tak, aby vyhovovala potřebám všech terénních vozidel a vozidel užitkových. Díky vysoké pevnosti a pozoruhodné životnosti, představuje tato pneumatika dobrou alternativou k jízdě na silnici. Čtyři široké drážky poskytují vynikající odvod vody a bláta ve velkých množstvích. Profil této pneumatiky Falken Wildpeak A/T01 rovněž umožňuje efektivní distribuci vody, čímž se snižuje riziko vzniku aquaplaningu.
Extrémně tuhé ocelové pásy a vyztužená konstrukce.
Stabilita a spolehlivost na náročných površích.
Lepší odolnost a dlouhověkost na náročném terénu.
Velmi tuhý profil v centru vzorku.
Lepší jízdní vlastnosti bez ohledu na povrch.
Velká stabilita a zvýšená spolehlivost.
Velmi husté okraje na úrovni sochy.
Velká tažná kapacita na silnici i mimo ni.
Velká zpětná vazba a velmi reaktivní řízení i na špatně udržovaných površích.
Abyste mohli hodnotit tento produkt, musíte nejprve provést objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na webu jsou předmětem kontrolního procesu. Názory jsou tříděny pouze chronologicky.
Velmi dobré pneumatiky a hlavně za skvělou cenu – bydlím daleko v lese a fungovaly nad očekávání na všech površích. Rychlé dodání s jasnými informacemi.
Velmi dobrá pneumatika, velmi příjemná, dobrodružný vzhled a pěkné vzory na bočnicích. Konkurenční ceny; od loňska zdražily, ale na tomto webu je nejlepší cena. Dodání špičkové, vybraný servis také... Vše je perfektní. Děkuji. JP
Dobré pneumatiky
Zakoupil jsem je jako rezervní kola, ale nasadil jsem je a výsledek je velmi dobrý.
Dobrá koupě .
velmi dobrý produkt
Pneumatiky jsou skvělé na všechny druhy terénů, skvělý úchop i v opravdu rozbitém terénu. Určitě si je znovu pořídím, navíc ceny jsou skvělé na centralepneus.
dobrý úchop, ale zatím nedostatečný odjezd k posouzení
Překvapen kvalitou pneumatiky co se týče přilnavosti, adheze a směrovosti jak na sněhu, tak při silném dešti na dálnici i na suchu. Co se týče životnosti, nemohu se vyjádřit, zatím jsem najel pouze 2 500 km.
VELMI DOBRÁ PNEUMATIKA A SKVĚLÁ CENA ZA 265 70 X 15.