Vyhledávání podle rozměru
Volitelné
Všechny
Vyberte vše Odstranit
0 / 16
Potvrdit

Levné quad pneumatiky: široká nabídka pneumatik

PneuLeader vám nabízí široký výběr značek quad pneumatik za výhodné ceny.

Použijte hledáček výběru, abyste našli nejvýhodnější pneumatiky kompatibilní s vaším quad a využijte rad a zkušeností našeho týmu. Od nákladních, silničních přes závodní quad, PneuLeader vám zajistí nejlepší pneumatiky pro váš quad.

Seznam značek

Pneumatiky hobby

Pneu hobby pro čtyřkolky jsou obecně určeny pro čtyřkolky s méně častým provozem. Nabízejí dobrý poměr kvality a ceny i vítaný jízdní komfort. Díky drobným blokům si zachová maximum přilnavosti na každém typu trasy.

Homologované silniční pneumatiky

Pneumatiky pro čtyřkolky homologované pro provoz na silnicích se strukturou velmi podobají automobilovým. Zajišťují přilnavost na suchém i mokrém povrchu. Ideální na projížďky po silnicích s občasným bezproblémovým projetím nezpevněných cest.

Sportovní/závodní pneumatiky

Sportovní pneumatiky pro čtyřkolky se často montují na výkonné stroje. Nabízejí nejlepší výkon na všech typech povrchů a cest. S tímto typem pneumatik můžete rychle projíždět každou trasou.

Užitkové pneumatiky

Tyto pneumatiky pro profesionální použití umožňují díky širokým blokům maximální přilnavost v každém typu terénu. Užitkové pneumatiky pro čtyřkolky jsou velmi odolné a stabilní a umožňují přepravu či tažení nákladu či přívěsu v každém typu terénu.

U pneumatik pro čtyřkolky platí, že čím více mají vrstev, tím jsou odolnější. Pokud často jezdíte kamenitými cestami, volbou více vrstev minimalizujete riziko proražení.

LiveChat
Messenger