Všeobecné podmínky prodeje

Naše všeobecné podmínky prodeje by vás měly informovat o vašich právech.

Shrnutí vaší objednávky

Hned jak zákazník potvrdí svoji objednávku, promptně prověříme dostupnost výrobků, abychom je mohli co nejrychleji vyexpedovat. V případě, že zboží už nemáme, vrátíme zákazníkovi do 48H peníze.

Produkt

Za informace indikované v popisu zboží nenese AD TYRES INTERNATIONAL SLU odpovědnost. Jedná se o údaje z více zdrojů.

Je na zákazníkovi, aby se ujistil o kompatibilitě vybraného zboží se svým vozidlem. AD TYRES INTERNATIONAL SLU nebude zodpovědný za náklady vrácení zboží v případě neshodnosti.

Cena

Ceny jsou variabilní v průběhu dne. AD TYRES INTERNATIONAL SLU si rezervuje možnost měnit z nejrůznějších důvodů ceny zboží bez aplikování změn pro objednávky, které už byly potvrzené.

Dodání

Dodávka je provedena za náklady uvedené v nákupním košíku při nákupu. Riziko nese naše společnost v případě ztráty nebo krádeže vašeho balíku. Jsme také váš prostředník pro jakéhokoliv problémy v dodávce přes náš tiketový prostor přístupný z Vašeho zákaznického účtu. Tato služba poskytuje prostředky pro rychlé řešení problémů doručení. Dodávka se uskuteční v průměru mezi 2 a 8 dny. Neexistuje žádná záruka této lhůty. Někdy se zásilky zpozdí v důsledku poruch při mimořádných událostech během přepravy. Termín dodání je 20 dní po obdržení vaší platby. Po této lhůtě můžete získat náhradu na základě jednoduché žádosti o zrušení vaší objednávky.

V případě dodávky domů, Vám dopravce zanechá telefonní kontakt, pokud byste byl nepřítomen. Zákazník může kontaktovat dopravce hned poté , aby získal své zboží.

V případě dodání do servisu je na zákazníkovi, aby kontaktoval středisko sám a zorganizoval si schůzku. Je možné získat sledovací číslo k zajištění řádného přijetí položek garážovým servisem. Garáž má také vaše kontaktní údaje, aby vás mohli kontaktovat po obdržení zboží.

Odvolání

Zákazník má lhůtu 14 dní vrátit na své náklady objednané zboží. Lhůta běží ode dne doručení. Produkty musí být vráceny v původním obalu, aniž by byly použity nebo poškozeny. Klient musí poslat dopis a oznámit AD TYRES INTERNATIONAL SLU vrácení zboží.

Pro zjednodušení : AD TYRES INTERNATIONAL SLU může na sebe převzít náklady spojené s vrácením zboží a ve lhůtě maximálně 30 dní vám vrátí platbu.

Pokud bylo zboží již namontováno nebo používáno, nebude zpět proplaceno.

Kdo jsme ?

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
S kapitálem více než 1.000.000 EUR
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra
NRT : L-711448-M Recording Date : 30/05/2016
Email: cm(a)adtyre.com - Phone: +376 810 888

Jak se s námi spojit ?

Jsme k dispozici pouze prostřednictvím kontaktního formuláře pro obchodní otázky a přes zadání žádosti u poprodejniho servisu.

Pro kontaktování našeho týmu : klikněte zde.

Zabezpečení plateb

Jednotlivé kroky platebního procesu prováděného mezi kupujícím a naším platebním systémem HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT jsou plně šifrovány a chráněny. V souvislosti s internetovým bankovnictvím používáme protokol SSL.

Údaje související s objednávkou a číslem platební karty jsou na síti přenášeny v šifrované podobě.
Na dokumentech, fakturách, potvrzeních o kreditní platební kartě či jiných tištěných materiálech se číslo platební karty neuvádí.
Obchodník nemá přístup k číslům platebních karet.
Po připsání platby na bankovní účet obchodníka systém HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT čísla platebních karet neukládá.
Nikdo tak nemá přístup k údajům o platební kartě kupujícího, ať již v elektronické či tištěné podobě.

Je zde tedy nulové riziko, že by došlo ke zneužití čísla platební karty zákazníka při nákupu u společnosti AD TYRES INTERNATIONAL SLU prostřednictvím systému HIPAY/BRAINTREE.

Činnosti související se smlouvou na dálkový prodej pořádá společnost AD TYRES INTERNATIONAL EU se sídlem Level 3 Suite č. 2407, Tower Business Center, Tower Street Swatar, BIRKIRKARA BKR 4013, MALTA - registrační číslo společnosti OC 1277.

Platba kreditní kartou 4krát

Možnost platby ve 4 splátkách je k dispozici v souladu s níže uvedenými podmínkami (jsou vyloučena všechna kola).

Celková cena vaší objednávky Administrativní poplatek
0.00 Kč - 5 000.00 Kč 6.90%

Zahraniční karty, exkluzivní karty čerpání, karty se systémovým oprávněním (Electron, Maestro, Cirrus ...) a e-karty nejsou přijímány.

Platba měsíčních plateb je provedena kreditní kartou nebo inkasem.

4 lhůty jsou následující:

  • Termín 1 : den objednávky, 1/4 z částky objednávky včetně manipulačních poplatků.
  • Termín 2 : 30 dnů po objednávce, 1/4 z částky objednávky včetně manipulačních poplatků.
  • Termín 3 : 60 dnů po objednávce, 1/4 z částky objednávky včetně manipulačních poplatků.
  • Termín 4 : 90 dnů po objednávce, 1/4 z částky objednávky včetně manipulačních poplatků.

V případě zamítnutí platby vám udělujeme sedm dní na to, abyste situaci napravili bez úroků z prodlení, přičemž si ponecháte právo využívat výhod svých "platebních prostředků". Po uplynutí této doby ztratíte nárok na "platební možnosti" a všechny částky budou okamžitě splatné. Úroky z prodlení se vypočítají od data objednávky na kurzu ECB plus 10 bodů bez předchozího upozornění.

Platné právo a soudní příslušnost

Tyto Všeobecné obchodní podmínky a smlouva mezi AD TYRES INTERNATIONAL SLU a Zákazníkem se řídí andorrským právem.

Společnost AD TYRES INTERNATIONAL SLU se však bude snažit o nalezení smírného řešení před zahájením soudního řízení.