Vyhledávání podle rozměru
Volitelné
Všechny
Vyberte vše Odstranit
0 / 25
Potvrdit

Levné motocyklové pneumatiky: všechny dostupné značky

Specialista na pneumatiky, PneuLeader se snaží nabídnout každému zákazníkovi široký výběr přibližně z třicítky prestižních značek motocyklových pneumatik jako Michelin, Pirelli, Dunlop a další.

Chcete-li si být jisti, že vybíráte cenově výhodné pneumatiky, které budou i nejlépe vyhovovat vašemu motocyklu, uvádíme detailní vlastnosti každého profilu s technickými specifikacemi, které vám následně umožní neudělat chybu při objednávce on line.

Motocross, silniční, enduro nebo sportovní, pro každý typ motocyklu najdete korespondující pečlivě vybranou pneumatiku na našich stránkách a to za nejlepší ceny na trhu.

Seznam značek

Pneumatiky na silniční/sportovní motocykly

Ideální pro každodenní jízdu díky vysoké všestrannosti. Bez ohledu na povětrnostní podmínky si díky velkému počtu drobných drážek vždy udržuje dobrou přilnavost a manévrovatelnost. Tyto pneumatiky vyrobené z odolné směsi mají dlouhou životnost. Díky nejnovějším inovacím jsou směsi pro pneumatiky na silniční/sportovní motocykly účinné i při nízkých teplotách, takže můžete jet naplno už od prvních kilometrů.

Závodní/okruhové pneumatiky

Měkčí a s minimální strukturou, ale ne úplné slicky. Tyto závodní/okruhové pneumatiky se rychle zahřívají a zajišťují maximální přilnavost. Za sucha jsou skvělé, ale pozor, když se zhorší počasí. Pokud jste opravdoví okruhoví nadšenci, měli byste vědět, že u těchto pneumatik existuje ještě verze WET určená pro jízdu na mokré vozovce.

Endurové pneumatiky

Tyto pneumatiky, které jsou určeny pro jízdu z 80 % mimo silnice, jsou velmi účinné na písku, v bahně i při překonávání menších překážek. Některé profily endurových pneumatik mají dost široký běhoun, který zvýší váš komfort na asfaltu.

Pneu pro cestovní enduro

Nová cestovní endura jsou pěkně silná a hlučná. Už žádné klasické profily s mnoha bloky. Nové pneumatiky pro cestovní endura se čím dál víc podobají silničním pneumatikám, ale když dostanete chuť, umožňují použití i na cestách a stezkách. Určeno pro jízdu z 30 % mimo silnice, takže se změnou povrchu nezapomeňte upravit tlak pneumatik, který musí být o 0,5 bar nižší na cestách a stezkách.

Pneu pro tuning

Pneu pro tuning cílí hlavně na vzhled. To ale neznamená, že byly zanedbány vlastnosti. Tuningem často vniknou nejen hlasité, ale také silné stroje. Proto mají tyto pneumatiky velmi pevnou kostru. Tyto pneumatiky využívají nejnovější technologická vylepšení, a jsou tak nejen komfortní, ale i dobře přilnavé. Přesto je však s tímto obutím třeba dávat pozor na ostré zatáčky.

Pneumatiky na skútry

Moderní skútry jsou v posledních letech stále výkonnější. Výrobci pneumatik se tomu přizpůsobují a nabízejí stále lepší technologie. Měkké, tvrdé, duální pneumatiky či pneu M+S – pro každý typ skútru.

Pneumatiky pro skútry s měkkou směsí zajišťují maximální přilnavost, ale opotřebovávají se rychleji než s tvrdou směsí. Nyní však existují také pneumatiky s duální směsí, které mají středový pás tvrdší a odolnější, zatímco ramena mají měkčí s vyšší přilnavostí. Některé pneumatiky pro skútry jsou označeny údajem M+S, který uvádí, že pneumatika je účinná zejména na blátě a na sněhu.

Krosové/trialové pneumatiky

V zájmu správného výběru pneumatiky na motokros je třeba upřednostnit tvrdou směs pro suchý a kamenitý terén, zatímco na vlhkém povrchu bude účinnější měkká směs.

LiveChat
Messenger