Hodnocení zákazníků

Dovolujeme si vás informovat, že vyplněné názory podléhají procesu schválení. Názory jsou řazeny pouze chronologicky.


Great service, big thanks!


Prvně jsem měl strach něco vůbec objednat když to nelze na dobírku,ale dle recenzí jsem to riskl objednal v neděli ve středu došli pneumatiky.Došli mi jen dvě místo čtyř kusů koukal jsem a dle DPD čísla balíků gumy dorazili úplně cizímu člověku nechápu jak je to možné ihned jsem psal jak je možné že dvě pneu došli a dvě došli někomu cizímu došla mi během hodiny odpověd že to vyřeší klobouk dolů vyřešeno gumy dovezlo DPD ještě večer tak že vše v pořádku.Za mě můžu určitě doporučit gumy došli během 3 dnů což mě potěšilo i přes problém který nastal vyřešili ho a dostal jsem své pneu.Určitě objednám znova.


Super!


Objednal jsem si tu pneu na čtyřkolku výběr super . Jen mě zarazilo ze nejdou na dobírku a platbu to chce jen kartou nebo převodem . Muže to spoustu lidi odradit . Taky jsem chvíli váhal . Pneu přišli velmi rychle bez poštovního takže Super !!! Mohu jen doporučit!!!


E-shop mohu vřele doporučit jsem velice spokojen.Dodaní bylo za týden.Dobrá cena i kvalita,velmi dobrý obchod.


Vše OK ,super ceny a rychlost dodání jen 3 dny,určitě zde budu nakupovat častěji Milan Klepp CZ


Výborná spolupráce, všem vřele doporučuji !!!


Měl jsem strach platit předem skoro 9tis firmě se sídlem mimo ČR, musím však říct, že vše proběhlo naprosto bez problému. V pondělí jsem pneu objednal, zaplatil on-line a ve čtvrtek jsem je měl doma. Informace o stavu zásilky jsem měl celou dobu k dispozici a cena pneu byla bezkonkureční. Za mě tedy bez problému.


Naprosto neschopná firma. Objednání 9.12. a doručení nebude dřív než 28.12. Budu řešit odstoupen od smlouvy a požadovat kompenzací. Tuto firmu medoporučuji


Prodejce doporučuji. Velmi rychlá dodací lhůta. Vše perfektní a rychlé bez problémů včetně bezkonkurenční ceny. Osobně zatím kvalitu nemohu hodnotit, pneu budu teprve montovat. Pneu jsem koupil na velmi dobré doporučení známých, kteří užívají už druhou sadu a jsou velmi spokojení.


I když se vyskytl problém, bylo vyřešeno bezodkladně. Komunikace, platba, dodání naprostá spokojenost - s klidem doporučuji jako perfektní obchod.


Opravdu jsem se trochu bál zejména té zahraniční platby do Andorry. Ale nenašel jsem nikde záporné hodnocení a tak jsem objednal a zaplatil pneu za 9000,-. Objednal jsem v úterý a v pátek jsem pneu dostal!!! Kvalitu zatím nemohu hodnotit ale vypadají dobře. Opravdu dobrý prodejce a ceny měl bezkonkurenční. Pouze počítejte s cca 1,5% příplatku za platbu firemní kartou. Soukromá je bez poplatku.


Vše proběhlo vpořádku.Kola mi přišly asi během 3-4 dní. Přišly ve dvou balíkách a byly doručeny DPD společně. Za mě vše bez problémů,rychlé a kola v naprostém pořádku. Mohu doporučit :). - Brno,Czech Republic


vše perfektní,tímto ,vám děkuji.


Very good


Nejdřív mě štvala dlouhá dodací lhůta, ale nakonec jsem sledoval zásilku a nestačil jsem se divit, kudy všude pneu cestuje - Německo, Polsko, pak nějaký Potěhurky no nakonec jsem byl rád, že to vůbec dorazilo.


Z Německa za pět dní. Spokojenost.


Zásilka z Holandska za tři dny doma. Spokojenost.


Koupeno pneu na SUV. Objednáno v pátek odpoledne 12.2. doručeno z Polska DPD ve čtvrtek 18.2. Komunikace v pořádku, zboží také bez problému. Není nutné se obávat platby předem na zahraniční účet. Se službou jsem spokojen a doporučuji.


Bezproblémový obchod, doručeno za 2 dny. Určitě doporučuji.


ok


V pondělí odesláno a ve středu v 10:00 doručeno velmi rychlé dodání, pneu ok, nemá chybu


Šprcky přišly vše ok best schop


Perfektní přístup. doručení 100% Jenom doporučuji.


Obava ze nic neprijde, ale vse je v naprotsem poradku.Za dva dny pneu doma. Take mohu jen doporucit.


Absolutní spokojenost. Sice mě trochu odrazovala platba do zahraničí a sídlo v Andoře, ale nakonec se vše podařilo. Pneu bylo v pondělí večer objednáno a v pátek odpol. bylo doručeno. Mohu jen doporučit.


Objednávka 4ks byla doručena ve 2 dodávkách. Obě dodávky byli avizovány do 2 pracovních dnů od zaplacení. Zásilky bylo možné trasovat individuálně na stránkách přepravní služby, ale i na stránkách Pneuleader, kde byl zobrazen aktuální stav ke každé zásilce. Platba také proběhla bez problémů a potvrzení o zaplacení přišlo téměř okamžitě po potvrzení obdržení platby. Obě zásilky byly dodány v rozmezí dvou dnů do 5 pracovních dní od zaplacení. Jediné, co mi scházelo, byla informace, kolik kusů zboží je v každé zásilce, abych si byl jist, že je kompletní. Že každá zásilka obsahuje 2ks jsem se dozvěděl až po doručení první zásilky. Jinak naprostá spokojenost s jednoduchostí objednávky a bezproblémového dodání neporušeného zboží. DOPORUČUJI


Prosím o termínu dodání zboží


Kola dorazila asi do tří pracovních dní přímo do pneuservisu. Všechno proběhlo bez problémů. Nákup zde, mohu jen doporučit. Co jsem koukal, jsou zde i nejvýhodnější ceny. Litá kola ani pneu bych výhodněji nesehnal.


Vše v pořádku, ceny příjemné, jen delší dodací lhůta asi 4 dny. Spokojenost.


Paráda super obchod)


Všechno přišlo v pořádku a originálně zabalené, Ze začátku jsem měl obavu posílat peníze na účet do zahraničí, ale po recenzích jsem šel do toho a vše OK...mohu doporučit spokojenost


Excellent


Pneumatiky dorazili s DPD 2. prac. den!!! Velká spokojenost !


Maximální spokojenost, rychlé doručení, dobře zabaleno!!!!


Doporučuji. Počáteční obavy s platby předem. podle recenzí jsem tak učinil a vše bez problémů. Objednány disky i pneu, sice rozdělené do dvou nezávislých objednávek ale v pořádku přišly obě dvě.


Velká spokojenost s rychlostí dodávky i zbožím


Spokojenost


Dobrý den, se zásilkou jsem spokojený. Jenom doprava od PDP je nestandartní neboť ráno při doručení nejsem informován dopředu SMS. Řidič mě telefonoval až když už byl před domem. Fr. Kloz


Počáteční nedůvěra, platba pouze předem mne trochu odrazovala. Po přečtení recenzí a názorů nejen na těchto stránkách jsem nakonec objednal. Objednáno 13.6. doručeno 18.6. Vše v naprostém pořádku. Děkuji a doporučuji


super !!!


Bez problému až z Belgie. Za 5 dnů doma v Pelhřimově


Maximalni spokojenost.


perfektní!


Z prvu jsem se dosti obával možnosti, že mi místo kol domů dorazí krabice brambor jako to v dnešní době bývá :-D Avšak po týdnu mi přišla celá zásilka v pořádku, krásně zabalená. Opravdu moc krásně zabalená. Když porovnám jiných obchodů tady u nás nemohu říct nic víc než jen tak dál a určitě zde nenakupuji naposledy ;-) Moc díky jsem z kol opravdu moc moc nadšen :-)


Byl jsem pesimista ale nakonec jsem spokojen.Oproti nejdražší nabídce od prodejce v ČR jsem ušetřil 2,5 tis.nejlevnější nabídka byla o 1200 Kč dražší.Pokud by byla cena uvedena v Eurech,byly by i poplatky v bance nižší


Díky :-)


Sem spokojeny, vyzkousel sem je v blate a uz i na snehu. Co sem potreboval vyjet to sem vyjel. Hlucnost je umerna ke kvalite povrchu asfaltu.


The best shop. Thank you very much. V období prvního nákupu jsem nenašel žádné recenze na tento webshop. Sídlo v Andoře, peníze předem, žádný transparentní kontakt - sečteno podtrženo - značné obavy. Nakonec jsem to risknul a byl jsem naprosto šokován skvělým přístupem ve všech ohledech. Nejdříve jsem popletl rozměr pneu. Peníze vráceny na účet za 24 hodin přes reklamační formulář. Nová objednávka bez sankce a zboží za 48 hodin doma. Perfektní. Za mne 100%.


Super, všechno proběhlo naprosto bez problémů, zaplatil jsem kartou dopředu a za pár dní byly pneumatiky u mě. Přivezlo DPD. Takže žádné obavy...


shlédnout více recenzí