Letní pneumatika 4x4 pro on a off-road, Goodride Mud Legend SL366 s jejími zikzakovými lamelami poskytuje dobrý grip na mokrém povrchu a velkou brzdnou schopnost. Speciální design, který chrání drážky, zajišťuje lepší dlouhověkost a dobrou odolnost vůči propíchnutí. Širší horní bloky zlepšují grip v lese a na tvrdých cestách. Pneumatika je obzvláště vhodná pro tvrdý a strmý terén.
Abyste mohli hodnotit tento produkt, musíte nejprve provést objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na webu jsou předmětem kontrolního procesu. Názory jsou tříděny pouze chronologicky.
Dobrý poměr cena/výkon. Trochu tuhé při montáži. Za 5000 km: 50 % silnice, 50 % cesty a polní/lesní tratě. Žádné zvláštní opotřebení není patrné. Dobře drží na mokru i na suchu při tlaku 1,8–2 bar. Možná je trochu slabší v písku kvůli velmi výraznému vzorku, který logicky trochu „hrabe“, ale při 1–1,2 bar drží a projede to v klidu na točivý moment. Na sněhu jsem to ještě nezkoušel, ale brzy na to dojde. Uvidíme z dlouhodobého hlediska, ale podle mě to funguje stejně dobře jako značková pneumatika.
Objednávka dorazila v pořádku a produkt vypadá velmi dobře a to, co bylo zatím vyzkoušeno, funguje velmi dobře.
Skvělé pneumatiky i služby.
Bohužel jsem objednal příliš velkou velikost, ale vrácení proběhlo naprosto bez problémů.
Dobrá pneumatika, mokro / sucho / bláto
Velmi dobré pneumatiky, skvěle si vedou na cestách s volným štěrkem a v bahnitých úsecích. Najel jsem s nimi asi 5 km a jsou jako první den.
Dobré pneumatiky, děkuji.
Skvělé, právě nasazené, zbývá ověřit jejich životnost, doufám, že bude dobrá.
Velmi spokojen na všech typech terénu.
Vyhovující