Boční drážky ve tvaru hrotů odvádějí sníh všemi směry, což zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti na sněhu.
Směrový profil ve tvaru V odvádí vodu do stran a účinně tak předchází riziku aquaplaningu.
Tyto lamely zlepšují jízdní výkon v zimě. Snížením pohybu bloků poskytují výrazně lepší ovladatelnost ve srovnání s použitím 2D lamel.
Zlepšují trakci na sněhu a brzdný výkon díky optimalizovanému sklonu příčných středových drážek.
Abyste mohli hodnotit tento produkt, musíte nejprve provést objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na webu jsou předmětem kontrolního procesu. Názory jsou tříděny pouze chronologicky.
S pneumatikami je všechno v pořádku.
Vynikající na sněhu i v dešti.
Vynikající zimní pneumatiky, koupil jsem je na doporučení, samá chvála.
Hledal jsem cenově dostupné zimní pneumatiky s dobrými parametry. A musím říct, že jsou na zimní pneumatiky docela tiché. Spotřeba je v pořádku. Minulou neděli jsem jel do Německa a zpět. Ujel jsem přes 650 km a průměrná spotřeba byla 7,6 litru na 100 km. Přilnavost mi přijde velmi dobrá.
Podle mého názoru velmi dobrá pneumatika do všech podmínek, s vynikající přilnavostí i na zasněžených silnicích. Už jsem ji několikrát používal na předchozích autech s výbornými výsledky.
Trochu hlučné během zajíždění
Spokojený s pneumatikou.
Spokojený
Dobré pneumatiky, dobře fungují ve sněhu.
Skvělé pneumatiky, i se zadním pohonem žádné problémy v zimě!!