Kliknutím na řádek vyfiltrujete recenze.
Abyste mohli hodnotit tento produkt, musíte nejprve provést objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na webu jsou předmětem kontrolního procesu. Názory jsou tříděny pouze chronologicky.
Všechno proběhlo skvěle a doručení bylo rychlé.
Tato pneumatika jezdí na silnici skvěle. Motorka: Yamaha Ténéré. Nezaznamenal jsem žádné vibrace. V terénu jsem ji zatím nezkoušel, ale vzhledem k dezénu se špunty bude bezpochyby skvělá i tam.
Objednávka i doručení proběhly bez problémů. Kvalita pneumatik je v pořádku.
Na cestovním enduru (T7, Tuareg 660) funguje velmi dobře v písku, na kamenech/štěrku a zvládá i delší úseky po dálnici. Boční vedení na mokré trávě však není ideální, přestože má hrubý dezén. Tužší kostra verze Dakar zvlášť chrání bezdušové ráfky.
Vše v pořádku, rychlé a bezchybné doručení.
Všechno je perfektní.
Vypadají dobře, pneumatiky, uvidíme nyní po 2 jízdách s mou první zkušeností se skutečnými terénními pneumatikami, a už teď mohu říci, že jsem nikdy nedostal tolik důvěry od pneumatik a opravdu volný písek s poměrně hlubokými stopami zemědělských vozidel. Teď se podívejme, jestli je životnost také tak dobrá. Spokojený. S pozdravem, E. Bouwers
Objednaná pneumatika neodpovídala objednávce; vrácení zboží řešila AI, ŽÁDNÝ zákaznický servis a na vrácení peněz jsem čekal více než 15 dní. Řešení problémů je bídné… S ČLOVĚKEM by to bylo mnohem jednodušší.
Verze Dakar se oproti předchozímu modelu E09 v mnohém liší. Velmi tvrdá pneumatika s dlouhou životností a odolností, ideální pro dlouhé cesty po suchém terénu, kde potřebujeme mít jistotu, že bez problémů vydrží 4 000–5 000 km. Nedoporučuji na lehčí motocykly, protože poměr trakce k životnosti je velmi špatný. Výkon v mokrém či vlhkém terénu je mizerný, pneumatika působí jako z plastu.
Vynikající pneumatika. Na Yamaze Ténéré 700 World Raid se chová výjimečně.