Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky CST auto

Pneu CST

Pneumatiky značky CST vám představuje společnost Cheng Shin Rubber Ind. Co. Ltd. (Cheng Shin Tire). S více než 20 000 zaměstnanci je společnost Cheng Shin Tire největším výrobcem plášťů na kola na světě a zároveň nabízí výrobky z mnoha dalších kategorií.

Značka CST se dodává do více než 150 zemí a pokrývá tak značnou část sektorů na trhu. Mezi produkty CST se řadí pláště a duše na kola, motocykly a elektrokola, pneumatiky pro terénní vozy, automobily, nákladní vozy, zdvižné vozíky, zemědělské stroje, sekačky a zahradní stroje.

Společnost má tři výrobní závody v čínském Sia-menu a její operátoři s hrdostí vyrábějí vybavení světové úrovně pomocí inovativních technologií a se zvláštním důrazem na kvalitu, rychlost dodání a spokojenost zákazníků. CST splňuje ty nejpřísnější mezinárodní normy. Společnost získala mnoho certifikátů a ocenění, například certifikaci od DOT (ministerstva dopravy USA), E-Mark, TS 16949 a slavnou cenu China Brand Award.

Díky prvotřídním výrobním postupům a velice efektivní logistice si společnost CST vybudovala v pneumatikovém průmyslu reputaci excelentního dodavatele. V CST jsou pojmy kvalita, integrita a služby víc než jen slova: tvoří naprostý základ celé společnosti od nejvyššího vedení po pracovní sílu v továrnách.

Nejprodávanější profily

Auta / osobní

Pneumatiky 4x4 / SUV

Pneumatiky Nákladní / dodávkové

LiveChat
Messenger