Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Kapsen auto

Pneu Kapsen

Společnost Shandong Huasheng Rubber Co. se specializuje na výrobu pneumatik. Byla založena roku 1994 a její závod o rozloze 55 hektarů se nachází v Kuang-žau nedaleko Tung-jingu v provincii Šan-tung. Zaměřuje se na výrobu kvalitních a ekologických pneumatik pro osobní a nákladní vozy a využívá k tomu prvotřídní vybavení z Japonska, Německa, USA a Itálie. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji a využívání špičkového vybavení i vyspělých technologií vyváží své radiální pneumatiky TBR pro nákladní vozy a autobusy a PCR pro osobní vozy do Evropy, Ameriky, na Blízký východ, do Afriky i do Oceánie.

V souladu se svým závazkem „vyrábět kvalitní pneumatiky“ společnost Shandong Huasheng Rubber Co. už od svého založení neustále posiluje systém kontroly kvality a uplatňuje strategii dynamického vývoje, který má vést k vybudování značky světového renomé. Stala se tak moderním podnikem velkých rozměrů, což se projevuje jak ve výrobě, tak v prodeji pneumatik pro nákladní vozy a osobní automobily.

Výroba radiálních pneumatik pro nákladní vozy a autobusy TBR úspěšně získala certifikace ISO 9001, GCC (Perský záliv), SONCAP (Nigérie), DOT (USA), CEE (Evropa), INMETRO (Brazílie). Závod na výrobu radiálních pneumatik pro osobní vozy PCR se rozkládá na 40 hektarech. Díky využití špičkových technologií a práci týmu zahraničních inženýrů je možné zde vyrábět pneumatiky s radiální ocelovou kostrou pro nákladní vozy i pneumatiky pro osobní a dodávkové vozy ve všech rozměrech. Roční výrobní kapacita je 3 500 000 kusů pneumatik TBR a 15 000 000 kusů pneumatik PCR, a to ve více než 100 velikostech a modelech.

Nejprodávanější profily

Auta / osobní

Pneumatiky 4x4 / SUV

LiveChat
Messenger