Vyhledávání podle vozu
Volitelné
Všechny
Vyberte vše Odstranit
Všechny značky
0 / 48
Potvrdit

Hliníkové ráfky: dopřejte svému autu jedinečný vzhled

Specialista v oblasti pneumatik, PneuLeader vám nabízí široký výběr ve vybavení vašeho vozidla.

S více než stovkou ráfků na skladě se snažíme vyhovět vašim očekáváním naší nabídkou a zaručit vám ty nejlepší ceny.S cílem přizpůsobit naší nabídku, aby byla přijatelna pro všechny zákazníky cenově i z hlediska přání zákazníků, nabízíme vám navštívit naše webove stránky s kompletním katalogem značek. Využijte našich zkušeností a najděte si vlastnosti a přednosti jednotlivých značek prostřednictvím podrobných specifikací produktů sestavených našimi odborníky. Na stránky jsme zařadili široký počet fotek, abychom vám umožnili si vybrat dle vašich požadavků disky v těch nejlepších podmínkách.

Ať už se jedná o malé městské auto nebo sportovní impozantní 4x4, můžete si být jisti, že si najdete pro vaše vozidlo nejvýhodnější ráfek ve všech směrech. Získejte čas souběžným objednáním Vašich zvýhodněných ráfků i pneumatik u PneuLeader. Nabídněte vašemu vozidlu unikátní vzhled.

Rozhodli jste se změnit vzhled svého vozu nebo máte poškozené či ojeté disky? Pak nastala ta správná chvíle pořídit si disky nové. Dáme vám několik tipů, co je potřeba při výběru disků vzít v úvahu.

Volba průměru

Čím větší průměr disku, tím luxusněji vůz vypadá. Když se zvýší průměr disku, znamená to snížení výšky bočnice pneumatiky. Výška bočnice hraje důležitou roli v tlumení nárazů, takže když zvolíte příliš vysoký průměr disku, může to být na úkor pohodlí. Snížením výšky bočnice ale můžete omezit kolébání vozu. Proto je potřeba najít zlatou střední cestu.

Volba šířky

K jedné šířce disku se hodí několik šířek pneumatik. Tyto hodnoty najdete v naší srovnávací tabulce. Pozor, při změně šířky a průměru dbejte na zachování poměru rozměrů původního obutí.

Typ paprsku

Často nás to ani nenapadne, ale výběr paprsků disku má svůj význam. Úzké paprsky umožňují lepší ochlazování brzd. Disky s jednoduchým designem a prostorem mezi paprsky usnadní odstranění prachu z brzd při mytí vozu.

LiveChat
Messenger