Vyhledávání podle rozměru
Pneumatiky Continental auto

Pneu Continental

Continental je jeden z největších německých výrobců pneumatik pro kompaktní vozidla střední třídy a třídy nejvyšší.. Na světovém žebříčku se řadí na čtvrté místo.Pro Continental je věci cti,aby vyvíjel pneumatiky kombinujíci bezpečnost, inovace a trvanlivost.

Dnes, více než třetina vozů jsou vybaveny pneumatikami Continental. S více než 140 lety zkušeností a know-how si Continental vybudoval solidní pověst po celém světě.

Výrobce je původcem mnohých inovací,kterými od základů změnil sektor pneumatik.Aby zachoval své vedoucí postavení na trhu, Continental investuje masivně do výzkumu a vývoje nejkvalitnějších produktů.

Nejprodávanější profily

Auta / osobní

Pneumatiky 4x4 / SUV

Pneumatiky Nákladní / dodávkové

Technologie značky Continental

ContiSilent ™

ContiSilent ™
Continental vyvinul technologii ContiSilent™ pro snížení hlukových emisí pneumatik. Vnitřní hluky jsou silně tlumeny bez ohledu na povrch vozovky, díky působení polyuretanové pěny, která hraje roli absorbéru, přítomné uvnitř běhounu prostřednictvím adheziva. Vezměte na vědomí, že teploty nemají vliv na strukturu této pěny.

ContiSupportRing (CSR)

ContiSupportRing (CSR)
Díky CSR nebo ContiSupportRing, může vozidlo nyní pokračovat v jízdě, pokud dojde k defektu.
Princip je jednoduchý: klasická pneumatika a ráfek obsahují lehký nerezový ocelový kroužek na flexibilním nosiči.
ContiSupportRing je zcela navržen pro klasické ráfky a pneumatiky s širokými boky a profily.

Síla Vektorování

Síla Vektorování
Nová pneumatika Sport Contact 6 je vybavena technologií Force Vectoring, která je definována novým designem běhounu, což vede k výraznému zlepšení stability pneumatiky, stejně jako ke zvýšenému odvodnění nadbytečné vody rozšířením drážek a žlábků, což výrazně snižuje riziko aquaplaningu.

ContiSeal

ContiSeal
Continental vyvinul technologii ContiSeal™, která působí dočasným utěsněním, pokud je běhoun propíchnut. Jakýkoli průraz způsobený vnějším objektem, jako je hřebík, již nevyžaduje zastavení vozidla nebo okamžitou výměnu pneumatiky. Vezměte na vědomí, že utěsnění zůstává výkonné i v případě vymrštění cizího tělesa.
Jak to funguje? Pneumatika s technologií ContiSeal™ má běhoun potažený utěsňující látkou s hustou a lepkavou texturou, která je účinná na 80 % průrazů. Kompatibilní s jakoukoli ráfkou, pneumatika s touto inovativní technologií je na boku označena symbolem ContiSeal™.

Ručně vyrobeno v Německu

Ručně vyrobeno v Německu
Většina našich radiálních pneumatik vznikla v Korbachu na břehu jezera Eder v Německu, a to již od nepaměti, a je výsledkem vášnivé práce odborníků s mnoha dovednostmi. Nezapomeňte na to!

GripLimitFeedback

GripLimitFeedback
Komunikace mezi řidičem a pneumatikou je ještě zvýšena díky inovativní technologii GripLimitFeedback, která umožňuje dřívější zpětnou vazbu v situaci maximálního náklonu, aby byly zajištěny mnohem lepší úrovně kontroly a bezpečnosti.

RainGrip

RainGrip
Směs Wet Grip obsahuje ještě více křemíku, aby dosáhla maximální přilnavosti na mokré vozovce a zároveň prodloužila kilometrový výkon.

Multigrip

Multigrip
MultiGrip nabízí pneumatice postupný grip s unikátní směsí, která je vytvořena během výrobní fáze kontrolovaným procesem pečení pneumatiky.

TractionSkin

TractionSkin
Inovativní povrch pneumatiky TractionSkin se vyznačuje běhounem, jehož mikrodrsnost zdokonaluje přilnavost k silnici. Zahřívání je téměř zrušeno díky použití inovativního povlaku formy, který eliminuje potřebu použití formovacích činidel.

MileagePlus

MileagePlus
Technologie MileagePlus zahrnuje složku, která výrazně zvyšuje kilometrový výkon, zatímco současně zachovává mimořádnou ovladatelnost.

EasyHandling

EasyHandling
Technologie EasyHandling zachovává skvělou ovladatelnost pneumatiky, i když motorka absorbuje velmi vysoké gyroskopické síly, jako například při prudkých zatáčkách. Ve všech situacích, které potkáte, je přesnost řízení a pocit z cesty skutečně maximalizován.

ZeroDegree

ZeroDegree
Dokonalá stabilita při vysoké rychlosti je zajištěna ocelovým pásem o nule stupňů.

Inteligentní senzory pneumatik od Continental

Inteligentní senzory pneumatik od Continental
Senzory pneumatik Continental jsou jádrem obou digitálních systémů sledování pneumatik Continental, ContiPressureCheck™ a ContiConnect™. Inteligentní senzory neustále měří teplotu a tlak vzduchu uvnitř pneumatiky a poskytují data, která mohou být zobrazena na vašem palubním počítači, ať už uvnitř kabiny řidiče nebo na webovém portálu umožňujícím sledování celé flotily. Pneumatiky Conti CrossTrac jsou vynikající kvality. Vaše firma má k dispozici kompletní řešení, protože se dokonale hodí k digitálním systémům sledování pneumatik Continental.
LiveChat
Whatsapp Messenger