Často kladené dotazy

Pneumatiky prodávané přes internet jsou stejné jako ty prodávané mým servisním technikem?

Ano , pneumatiky prodávané na našich webových stránkách jsou zbrusu nové a zcela shodně s těmi, které prodává váš mechanik. Kromě toho, Pneuleader.cz je dodavatelem mnoha garáží a prodejců v České republice.


Kde nechat osadit auto pneumatikami koupenými přes internet ?

Žádný problém s montáží , můžete si vybrat garáž a montáž pneumatik přímo na našich webových stránkách v průběhu vaší objednávky. Můžete je také převzít doma a sám si montáž zařídit dle odkazů garáží na našich stránkách .


Za jak dlouho budou pneumatiky dodány?

Uvádíme čas doručení každé pneumatiky přímo na nákupním košíku. Naše doručení je rychlé a spolehlivé.


Jak by se řešila situace, kdybych byl v době dodání nepřítomen?

Bez problému. Dopravce vám předá všechny kontaktní údaje, takže se s ním můžete spojit a domluvit druhé dodání. Pokud nebudete reagovat na oznámení o doručení, bude se dopravce nadále snažit se s vámi spojit. Pokud ale i nadále budete nepřítomni, pneumatiky uložíme k vaší dispozici po dobu 15 dní do skladu poblíž místa dodání.


Jsou platby zabezpečeny ?

Platba je zabezpečena firmou HIPAY, která je expert přes platební transakce. Na HIPAY máme odkaz na našich stránkách, nemusíte se bát žádného rizika při placení na našich webových stránkách. Naše stránky využívají 3D Secure ,aby Vám zaručily zcela bezpečné transakce.


Máte pneumatiky uvedené na stránkách také ve skladu ?

Ano. Od chvíle, kdy jsou pneumatiky v naší nabídce na webových stránkách, znamená to, že je máme na skladě a mohou Vám být promptně dodány.


Existuje způsob, jak můžu sledovat svou objednávku ?

Ano. Jsme schopni zajistit sledovací čísla pro každou z vašich objednávek.


V případě dodávky do servisu mě budou z garáže o dodání informovat ?

Ano. Po obdržení vašich pneumatik musíte kontaktovat garáž pro sjednání schůzky. Budete rovněž upozorněni o obdržení vašeho referenčního čísla.